İLETİŞİM

Adli Tıbbi Bilirkişilik hizmetinin insan ve insanla ilgili tüm konularda uygulanan bir bilim dalı haline gelmesiyle, günümüzde artık bu kavram, konuların çok kapsamlı olması ve multi-disipliner yaklaşım gerektirmesine bağlı, Adli Bilimler olarak isimlendirilmekte ve bu yaklaşım Dünya üzerinde genel kabul görmektedir.

İşte, Dünya’da ve ülkemizde büyük hızla artan adli kılavuzluk gereksinimi, insanların her hangi bir eyleme geçmeden ve süresince bu bilgilere erişebilmesini önemli kılıyor.

Burada adli bilimlerin her konusunda merak ettiklerinizi öğrenecek ve çok geniş bir skalada neler olup bittiğini, son gelişmeleri takip edebileceksiniz.

Adalet herkese lazım. Hem de  gecikmeyen  adalet  olması koşuluyla. Meşhur deyişle gecikmiş adalet, adalet değildir. Yargılamanın hız kazanması açısından da adli kılavuzluğun önemi yadsınamaz.

Bugün artık bilirkişilik hizmeti almadan bir olayın çözümlenmesi neredeyse imkansız. Bu gerçek, mahkemeler için geçerli olduğu kadar, adli bilirkişilik hizmetleri, hem taraf vekili avukatlar hem de yargıya gitme konusunda neler yapacağını bilmeyen vatandaş ve tüzel kişiler için de gerekli.

Adınız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz